Értékesítő mérnököt keresnek

Minőségi szerszámgépeket forgalmazó cég keres értékesítési tanácsadó munkatársat. Ha szeretsz új kihívásokkal szembenézni, kérjük jelentkezz értékesítő mérnöknek!

További részletekért érdeklődj  a hszk@kefo.hu e-mail címen a 07.03. hirdetésszám megadásával.

Jellemző feladatok: A kijelölt területen értékesítési feladatok végzése, ill. új ügyfelek szerzése (időpontegyeztetés, vevőlátogatás, cégünk portfóliójának ismertetése, tanácsadás, tárgyalás műszaki vezetőkkel és döntéshozókkal).

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, (lehetőleg gépész- vagy villamosmérnöki)
  • Értékesítési gyakorlat
  • Német tárgyalási szint (német ny. önéletrajzokat várunk),
  • Nagyfokú mobilitás, utazási hajlandóság (autós vevőlátogatások)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés (Home office szükséges)

 Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés + teljesítmény alapú bónusz
  • Főállás, határozatlan időre
  • Szolgálati gépkocsi, laptop, telefon, napidíj

 Munkavégzés helye: Adott Mo-i régió

Kövess bennünket!

Eseménynaptár