Informatikus állás Kiskőrösön

Nemzetközi vállalat Kiskőrösre informatikus munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • vállalat adatainak és folyamatainak leképezése a rendszerben;
  • felhasználók oktatása, támogatása;
  • Autodesk és egyéb műszaki szoftverek telepítése, felügyelete
  • szoftver felügyelet és tovább fejlesztés;

További részletekért keresd a HSZK munkatársait a hszk@kefo.hu e-mail címen a hirdetésszám megadásával (06.02)!

 Elvárások:

  • felsőfokú műszaki és/vagy informatikai végzettség szoftveres súlyponttal;
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret;
  • rendszerszemléletű gondolkodás, elemzőkészség, jó kommunikációs képesség

Előny:

  • többéves szakmai tapasztalat;
  • üzemeltetési, folyamatelemzési gyakorlat vállalatirányítási vagy PDM/PLM rendszerben;
  • CAD/CAM, ipari automatizálási ismeret;
  • második idegen nyelv;
  • mester szintű végzettség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

 Amit kínálnak:

  • biztos munkahely nemzetközi környezetben;
  • versenyképes fizetés;
  • szakmai előrelépés egy folyamatosan fejlődő területen;
  • kellemes munkahelyi légkör.

Kövess bennünket!

Eseménynaptár