Junior fejlesztő mérnök pozíció

Kiskunfélegyháza egyik legjelentősebb munkaadója Junior fejlesztő mérnök beosztásba munkavállalót keres.

Jelentkezési határidő: 2017.08.31.

További részletekért érdeklődj  a hszk@kefo.hu e-mail címen a 07.04. hirdetésszám megadásával.

Főbb feladatok:

  • Termékrajz vagy szerszámrajz alapján tervezési munkák elvégzése
  • 2D/3D tervdokumentáció készítése, kezelése
  • Részvétel a gyártási problémák megoldásában

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség (előny műanyagipari szakirány) vagy folyamatban lévő mérnöki tanulmányok
  • Technológia, alapanyag, szabványok és szerszám gyártás megismerése
  • Felhasználói szintű számítógép kezelés, CAD (Creo 3D, AutoCAD 2D program)
  • Rugalmas munkavégzésre való hajlandóság, önálló-, precíz és kreatív munkavégzés
  • Német vagy angol nyelv ismerete

Előny:

  • Műanyagipari tapasztalat
  • CNC programok írása, projektek irányítása
  • Szerszámtervezési gyakorlat, szerszámüzemi tapasztalat
  • CAM ismeret

Amit kínálnak:

  • Megbízható háttérrel rendelkező, nemzetközi tulajdonú cég stabilitását
  • Versenyképes jövedelmet
  • Szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőséget
  • Családias vállalati kultúrát.

Kövess bennünket!

Eseménynaptár