Próbainterjú

  Ha nem tudod, hogyan viselkedj egy interjún, ha úgy érzed, lebénulsz amikor meg kell szólalnod, egy „elő”interjú keretében feltérképezzük fő tulajd...

Önéletrajz tanácsadás

Találtál egy jó állásajánlatot és nem tudod, hogyan kezdj hozzá az önéletrajzíráshoz? Fogalmad sincs, mit írj a motivációs leveledbe?   Mi segítün...

CNC operátori munkakör

Munkatársakat keresnek CNC operátor munkakörbe Veresegyházra multinacionális környezetbe.

További részletekért érdeklődj  a hszk@uni-neumann.hu e-mail címen a 08.02. hirdetésszám megadásával.

Elvárások:

  • Gépi forgácsoló,CNC gépkezelő vagy szerszámkészítő végzettség (gyártástechnológia technikus, CNC programozó végzettségűeket is szívesen várunk) vagy folyamatban lévő tanulmányok

Amit kínálnak:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlék-du 30%, éj 40 %)
  • Túlórázási lehetőség
  • Teljes bejelentés
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Lakhatási támogatás
  • Sportolási lehetőség
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Kövess bennünket!

Eseménynaptár