Próbainterjú

  Ha nem tudod, hogyan viselkedj egy interjún, ha úgy érzed, lebénulsz amikor meg kell szólalnod, egy „elő”interjú keretében feltérképezzük fő tulajd...

Önéletrajz tanácsadás

Találtál egy jó állásajánlatot és nem tudod, hogyan kezdj hozzá az önéletrajzíráshoz? Fogalmad sincs, mit írj a motivációs leveledbe?   Mi segítün...

Értékesítő mérnököt keresnek

Minőségi szerszámgépeket forgalmazó cég keres értékesítési tanácsadó munkatársat. Ha szeretsz új kihívásokkal szembenézni, kérjük jelentkezz értékesítő mérnöknek!

További részletekért érdeklődj  a hszk@kefo.hu e-mail címen a 07.03. hirdetésszám megadásával.

Jellemző feladatok: A kijelölt területen értékesítési feladatok végzése, ill. új ügyfelek szerzése (időpontegyeztetés, vevőlátogatás, cégünk portfóliójának ismertetése, tanácsadás, tárgyalás műszaki vezetőkkel és döntéshozókkal).

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, (lehetőleg gépész- vagy villamosmérnöki)
  • Értékesítési gyakorlat
  • Német tárgyalási szint (német ny. önéletrajzokat várunk),
  • Nagyfokú mobilitás, utazási hajlandóság (autós vevőlátogatások)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés (Home office szükséges)

 Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés + teljesítmény alapú bónusz
  • Főállás, határozatlan időre
  • Szolgálati gépkocsi, laptop, telefon, napidíj

 Munkavégzés helye: Adott Mo-i régió

Kövess bennünket!

Hírlevél

Eseménynaptár