Próbainterjú

  Ha nem tudod, hogyan viselkedj egy interjún, ha úgy érzed, lebénulsz amikor meg kell szólalnod, egy „elő”interjú keretében feltérképezzük fő tulajd...

Önéletrajz tanácsadás

Találtál egy jó állásajánlatot és nem tudod, hogyan kezdj hozzá az önéletrajzíráshoz? Fogalmad sincs, mit írj a motivációs leveledbe?   Mi segítün...

Logisztikai információs folyamattervező pozíció

Kecskeméti munkavégzéssel Logisztikai információs folyamattervező munkatársat keresnek.

További részletekért érdeklődj  a hszk@kefo.hu e-mail címen a 07.06. hirdetésszám megadásával.

Feladatok:

  • Új logisztikai folyamatok rendszerszintű bevezetésének támogatása
  • Aktív részvétel a folyamatváltozások informatikai megvalósításában
  • Komplex rendszerfolyamatok elemzése
  • A folyamatok helyes lefolyásának biztosítása, hibák esetén ezek feltárása és elhárítása
  • A szakterületek (termelés, logisztika, IT) közötti összekötő szerep
  • Közreműködés a termelésirányítási rendszer fejlesztésében

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség, logisztikai szakirány előnyt jelent
  • Német tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Alapfokú programozási ismeretek: SQL, MS-DOS, ASCII, MS Excel
  • Termelésirányítási rendszerek ismeret
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Proaktív és kommunikatív személyiség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, analitikus szemléletmód, strukturált munkavégzés

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Változatos, kihívásokkal teli projektmunkák
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Multinacionális háttér
  • Lehetőség külföldi projektmunkára

Kövess bennünket!

Eseménynaptár