Próbainterjú

  Ha nem tudod, hogyan viselkedj egy interjún, ha úgy érzed, lebénulsz amikor meg kell szólalnod, egy „elő”interjú keretében feltérképezzük fő tulajd...

Önéletrajz tanácsadás

Találtál egy jó állásajánlatot és nem tudod, hogyan kezdj hozzá az önéletrajzíráshoz? Fogalmad sincs, mit írj a motivációs leveledbe?   Mi segítün...

Logisztikai tervező

Kecskeméti munkavégzéssel Logisztikai tervező munkakörbe munkavállalót keresnek.

További részletekért érdeklődj  a hszk@kefo.hu e-mail címen a 07.07. hirdetésszám megadásával.

Feladatok:

  • Logisztikai koncepció kidolgozása teljesítményadatok előkészítésétől a technikai megvalósításon keresztül a tesztelésig
  • Fejlesztési javaslatok elkészítése és a logisztikai folyamatok elemzése
  • Szállítási- és termelési logisztikai folyamatok optimalizálása
  • Projekthatáridők tervezése, betartatása, rendszeres költségriportok készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal
  • Dokumentációk, kiértékelések, elemzések készítése

Elvárások:

  • Mérnöki vagy gazdasági végzettség, logisztikai szakirány előnyt jelent
  • Német tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Excel magabiztos használata
  • Több éves tapasztalat logisztikai folyamatok, koncepciók megtervezésében
  • Proaktív és kommunikatív személyiség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, analitikus szemléletmód, strukturált munkavégzés
  • Autóipari gyártónál/beszállítónál szerzett tapasztalat logisztikai területen

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Változatos, kihívásokkal teli projektmunkák
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Multinacionális háttér
  • Lehetőség külföldi projektmunkára

Kövess bennünket!

Eseménynaptár