Logisztikai adatbázisfejlesztő pozíció

Kecskeméti munkavégzéssel Logisztikai adatbázisfejlesztőt keresnek.

További részletekért érdeklődj  a hszk@kefo.hu e-mail címen a 07.05. hirdetésszám megadásával.

Feladatok:

  •  Kiértékelések készítése SAP-ból, illetve a különböző egyedi fejlesztésű rendszerekből
  • A kiértékelési lehetőségek továbbfejlesztése
  •  Access adatbázisok létrehozása
  • Excel lekérdezések készítése
  • Folyamatos egyeztetés az érintett területekkel
  • Folyamatok optimalizálási lehetőségeinek önálló felismerése és ezen fejlesztések megvalósítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai vagy műszaki végzettség
  • Német tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Access, MS Excel és SAP megalapozott ismerete
  • Nagyfokú precizitás, önállóság,
  • analitikus szemléletmód, strukturált munkavégzés

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Változatos, kihívásokkal teli projektmunkák
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Multinacionális háttér
  • Lehetőség külföldi projektmunkára

Kövess bennünket!

Eseménynaptár