Logisztikai információs folyamattervező pozíció

Kecskeméti munkavégzéssel Logisztikai információs folyamattervező munkatársat keresnek.

További részletekért érdeklődj  a hszk@kefo.hu e-mail címen a 07.06. hirdetésszám megadásával.

Feladatok:

  • Új logisztikai folyamatok rendszerszintű bevezetésének támogatása
  • Aktív részvétel a folyamatváltozások informatikai megvalósításában
  • Komplex rendszerfolyamatok elemzése
  • A folyamatok helyes lefolyásának biztosítása, hibák esetén ezek feltárása és elhárítása
  • A szakterületek (termelés, logisztika, IT) közötti összekötő szerep
  • Közreműködés a termelésirányítási rendszer fejlesztésében

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség, logisztikai szakirány előnyt jelent
  • Német tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Alapfokú programozási ismeretek: SQL, MS-DOS, ASCII, MS Excel
  • Termelésirányítási rendszerek ismeret
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Proaktív és kommunikatív személyiség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, analitikus szemléletmód, strukturált munkavégzés

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Változatos, kihívásokkal teli projektmunkák
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Multinacionális háttér
  • Lehetőség külföldi projektmunkára

Kövess bennünket!

Eseménynaptár