Logisztikai tervező

Kecskeméti munkavégzéssel Logisztikai tervező munkakörbe munkavállalót keresnek.

További részletekért érdeklődj  a hszk@kefo.hu e-mail címen a 07.07. hirdetésszám megadásával.

Feladatok:

  • Logisztikai koncepció kidolgozása teljesítményadatok előkészítésétől a technikai megvalósításon keresztül a tesztelésig
  • Fejlesztési javaslatok elkészítése és a logisztikai folyamatok elemzése
  • Szállítási- és termelési logisztikai folyamatok optimalizálása
  • Projekthatáridők tervezése, betartatása, rendszeres költségriportok készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal
  • Dokumentációk, kiértékelések, elemzések készítése

Elvárások:

  • Mérnöki vagy gazdasági végzettség, logisztikai szakirány előnyt jelent
  • Német tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Excel magabiztos használata
  • Több éves tapasztalat logisztikai folyamatok, koncepciók megtervezésében
  • Proaktív és kommunikatív személyiség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, analitikus szemléletmód, strukturált munkavégzés
  • Autóipari gyártónál/beszállítónál szerzett tapasztalat logisztikai területen

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Változatos, kihívásokkal teli projektmunkák
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Multinacionális háttér
  • Lehetőség külföldi projektmunkára

Kövess bennünket!

Eseménynaptár