Marketing gyakornok pozíció

Egy nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata dorogi székhelyére MARKETING GYAKORNOK munkatársat keres.

A cég tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi.

További részletekért érdeklődj  a hszk@uni-neumann.hu e-mail címen a 08.01. hirdetésszám megadásával.

A gyakornok feladatai:

 Aktív részvétel marketing kampányok kidolgozásában és megvalósításában (promóciók, marketing nyomtatott anyagok tartalmának összeállítása).

 Az értékesítés marketing oldalról történő támogatása, napi kapcsolattartás a területi képviselőkkel és területi vezetőkkel.

 Kapcsolattartás a különböző ügynökségekkel (kreatív, online) és beszállítókkal (marketing termékek beszerzése és folyamatos követése).

 Képzési tréningek, rendezvények, események, utazások szervezésében való aktív részvétel.

 Marketing osztály munkájának támogatása.

 Adminisztratív és eseti „ad hoc” feladtok ellátása.

Elvárásaik:

 Aktív egyetemi/főiskolai hallgatói jogviszony: marketing, vagy közgazdasági szakirányú képzésben.

 Sikeres pályázónk képes az önálló, felelősségteljes munkavégzésre.

 Jövőbeni kolléga hosszútávon tervezi karrierjét a cégnél, kiegyensúlyozott, megbízható és pontos, dinamikus, jó kommunikációs képességű.

 Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office), középfokú aktív angol nyelvismerettel és B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezik.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

 Marketing munkakörben megszerzett tapasztalat

 Környékbeli lakhely

Amit kínálnak:

 Részmunkaidős munkavégzés

 Bejárási támogatás

 Fejlődési és előrelépési lehetőség

 A gyakornoki idő leteltével, akár teljes munkaidőben történő foglalkoztatás

 Fiatalos, jó hangulatú csapat, nemzetközi környezet

 Sokoldalú, kihívást jelentő munka

Kövess bennünket!

Eseménynaptár