Műszaki assziszens pozíció

Nemzetközi élelmiszeripari nagyvállálat nagykőrösi ipari központjába műszaki asszisztenst keres!

További részletekért érdeklődj a hszk@uni-neumann.hu e-mail címen a 09.02. hirdetésszám megadásával.

Terület:

-      Nagykőrös

Feladatok:

A karbantartási vezető támogatása:

-      A karbantartásokhoz és beruházásokhoz szükséges műszaki rajzok, tervek, vázlatok, dokumentációk készítése,

-      A karbantartási terv végrehajtásának, a tervek teljesülésének ellenőrzése,

-      Rendszeres jelentések készítése a karbantartási vezető részére,

-      A karbantartási költségek folyamatos követése, ellenőrzése,

-      A karbantartás adminisztrációs feladatainak elvégzése,

-      Javaslattétel az üzem területén működő berendezések hatékonyságának növelésére a korszerű karbantartás és beruházások eszközeivel

Elvárások:

-      Felsőfokú műszaki végzettség

-      Windows és Excel felhasználó szintű ismerete

Előny:

-      Élelmiszeriparban, multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

-      Integrált vállalat-irányítási rendszer ismerete előny

-      Angol vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

-      Szakmai fejlődés lehetősége

-      Inspiráló szakmai kihívások és csapatmunka, barátságos munkakörnyezet

Jelentkezési határidő: 2017.09.30

Kövess bennünket!

Eseménynaptár